19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

 • Sizlerin severek tükettiği Balance filtre kahve harmanımız Orta Amerika Kahveleri ile Afrika kahvelerinin enfes dengesini içerir.

  Balance

  Sizlerin severek tükettiği Balance filtre kahve harmanımız Orta Amerika Kahveleri ile Afrika kahvelerinin enfes dengesini içerir. Bu harmanda önce baharatsı tatları alırsınız ve bitiş meyvemsi tatlılıktadır. Güçlü bir gövdesi vardır. Damakta güçlü bir tatmin hissi yaratır. Her altı ayda bir (her ithalat sonrası) tat profili yakın olmakla birlikte harmanımız değişmektedir ve bu konuda mağazalarımızdan bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

  450,00 1.500,00 
  Seçenekler
 • MODA DÜKKANIMIZDA BİR HAFTALIK GÜNDE 3 SAAT TOPLAM 15 SAAT

  Barista Eğitimi

  MODA DÜKKANIMIZDA BİR HAFTALIK GÜNDE 3 SAAT TOPLAM 15 SAAT UYGULAMALI EĞİTİMLE KAHVE DEMLEME YÖNTEMLERİ, ESPRESSO, SÜT KÖPÜRTME, YENİ KAHVE İÇECEKLERİ GİBİ BAŞLIKLARDA EKİBİMİZLE EĞLENCELİ BİR EĞİTİM SÜRECİNİ YAŞAYIN. Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.

  10.000,00 
  Sepete Ekle
 • Orta gövdeli, tatlımsı ve fermente meyvemsi bir tada sahiptirSold Out

  Colombia Huila Supremo

  Orta gövdeli, tatlımsı ve fermente meyvemsi bir tada sahiptir. Asitliği düşüktür. Espresso, filtre kahve ve cold brew için öneririyoruz. (Tabi bunlar sadece bizim önerimiz, damak tadı kişiye özeldir.)

  250,00 
  Devamını oku
 • Endonezya adasından çikolata ve karamel tonlarında kahvemizin

  Deep

  Endonezya adasından çikolata ve karamel tonlarında kahvemizin Güney Amerika kahvesiyle harmanından oluşan Deep espresso güçlü bir kahvedir ve ocak üstü moka makinesinde bile yoğun tatta bir espresso hazırlayabilirsiniz. Tadı ve kıvamı yoğun damakta kalışı uzundur. Her altı ayda bir (her ithalat sonrası) tat profili yakın olmakla birlikte harmanımız değişmektedir ve bu konuda mağazalarımızdan bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

  450,00 1.500,00 
  Seçenekler
 • Sold Out
 • Tam gövdeli, çiçeksi ve çaysı tatlara sahiptir ve tatlımsıdır.Sold Out

  Ethiopia Yirgacheffe

  Tam gövdeli, çiçeksi ve çaysı tatlara sahiptir ve tatlımsıdır. Asitliği düşüktür. Espresso için öneriyoruz. (Tabi bunlar sadece bizim önerimiz, damak tadı kişiye özeldir.)

  250,00 
  Devamını oku
 • Fancy espresso harmanımızda Güney ve Orta Amerika kahveleri

  Fancy

  Fancy espresso harmanımızda Güney ve Orta Amerika kahveleri Afrika kahveleriyle eğlenceli bir birliktelik sunar. Başlangıcı ferahlatıcı meyve, ortasında kakao ve baharat notalarının hissedildiği damakta kalışı uzun bir deneyimdir.Her altı ayda bir (her ithalat sonrası) tat profili yakın olmakla birlikte harmanımız değişmektedir ve bu konuda mağazalarımızdan bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

  450,00 1.500,00 
  Seçenekler
 • Mağazamızda ağırlıklı olarak Orta Amerika ve Güney Amerika kahvelerinden oluşan Friend filtre kahve harmanını demliyoruz.

  Friend

  Mağazamızda ağırlıklı olarak Orta Amerika ve Güney Amerika kahvelerinden oluşan Friend filtre kahve harmanını demliyoruz. Ülkemiz insanının severek tükettiği bu harmanımız çiçeksi ve tahıl notaları içerir. Her altı ayda bir (her ithalat sonrası) tat profili yakın olmakla birlikte harmanımız değişmektedir ve bu konuda mağazalarımızdan bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

  450,00 1.500,00 
  Seçenekler
 • Gövdeli, fındıksı ve tatlımsı bir kahvedir. Asitliği orta düzeydedir.Sold Out

  Guetamala Antigue

  Gövdeli, fındıksı ve tatlımsı bir kahvedir. Asitliği orta düzeydedir. Filtre kahve ve cold brew için öneriyoruz. (Tabi bunlar sadece bizim önerimiz, damak tadı kişiye özeldir.)

  250,00 
  Devamını oku
 • Orta gövdeli, çiçeksi ve tahılsı tatlar baskın bir kahvedir.Sold Out

  Guetamala Cashe Clean Cup

  Orta gövdeli, çiçeksi ve tahılsı tatlar baskın bir kahvedir. Asitliği orta düzeydedir. Filtre kahve ve cold brew için öneriyoruz. (Tabi bunlar sadece bizim önerimiz, damak tadı kişiye özeldir.)

  250,00 
  Devamını oku
 • Sold Out
 • Sold Out