ŞEHİRDE TAZE KAHVE VAR!

espresso

Fancy espresso harmanımızda Güney ve Orta Amerika kahveleri Afrika kahveleriyle eğlenceli bir birliktelik sunar. Başlangıcında ferahlatıcı meyvelerin, ortasında kakao ve baharat notalarının hissedildiği damakta kalışı uzun bir deneyimdir.

Endonezya adalarından gelen, çikolata ve karamel tonlarına sahip kahvemizin Güney Amerika kahvesiyle harmanından oluşan Deep espresso güçlü bir kahvedir; ocak üstü moka makinesinde dahi yoğun tatta bir espresso hazırlayabilirsiniz. Tadı ve kıvamı yoğun, damakta kalışı uzundur.

filtre-kahve

Çok sevilen Balance filtre kahve harmanımız Orta Amerika kahveleri ile Afrika kahvelerinin enfes dengesini içerir. Bu harmanda önce baharatlı tatları alırsınız; bitişi ise meyvemsi tatlılıktadır. Güçlü bir gövdesi vardır. Damakta güçlü bir tatmin hissi yaratır.

Mağazamızda, ağırlıklı olarak Orta ve Güney Amerika kahvelerinden oluşan Friend filtre kahve harmanını demliyoruz. Müşterilerimizin oldukça sevdiği bu harmanımız çiçeksi ve tahıl notaları içerir.

turk-kahvesi150

Brezilya’nın farklı çiftliklerinden seçtiğimiz Tiryaki Türk Kahvesi harmanının belirgin özelliği çikolatamsı notalardır. Türk kahvesi tutkunlarına yoğun lezzeti, damakta uzun kalışı ile Tiryaki‘yi öneririz.

Brezilya’nın farklı çiftliklerinden tadarak seçtiğimiz kahveler özenle harmanlanır ve tat profiline uygun olarak açık kavrulur. Keyif orta sertlikte nefis bir Türk Kahvesi harmanıdır.

aromali-filtre-kahve120

Aromalı kahvelerimiz sizlerin talepleri doğrultusunda, taze taze hazırlanır ve mağazalarımızda, diğer harmanlarımızın aksine, sürekli mevcut değildir. Kavurduktan sonra Çikolata, Vanilya, Karamel, Fındık, Hindistan Cevizi gibi çeşitli aromalarla karıştırdığımız ve akabinde de soğuttuğumuz, keyfinize âmâde kahvelerimizdir.

Kahvelerimiz bölümünde İllüstrasyonlar için İpek Okyar’a teşekkür ederiz.

Ayrıca kahve tüketimi yüksek mekanlar için yeni harmanlar hazırlayabiliyor ya da origin kahve kavuruyoruz. Altı ayda bir (her ithalat sonrası), tat profili yakın olmakla birlikte, harmanımız değişmektedir ve bu konuda mağazalarımızdan bilgi alabilirsiniz. Kahvelerimize özel harmanlar hazırlıyor yada single origin kahve kavuruyoruz. Detaylı bilgi için mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz.